hotel sahara

Wesela

Hotel Sahara oferuje

także możliwość zorganizowania eleganckiego przyjęcia weselnego w cudownym otoczeniu zieleni oraz pięknych, górskich krajobrazów.

Do państwa dyspozycji oddajemy stylową, klimatyzowaną salę restauracyjną, która pomieści do 120 osób wraz z kameralnym barem. Przyjęcie weselne zostanie w pełni przygotowane oraz obsłużone przez profesjonalny personel, który zadba o najdrobniejsze szczegóły tego, jakże ważnego, wydarzenia.

 

Nasz hotel oferuje

 oferuje także 20 komfortowych i nowoczesnych pokoi, co pozwala na przenocowanie do 62 osób, gdzie goście weselni będą mogli odprężyć się po imprezie weselnej.

W okresie letnim, możemy zorganizować Państwu podanie posiłku w naszym patio grillowym, co doskonale urozmaici, każdą imprezę. Tuż obok miejsca grillowego znajduje się plac zabaw dla dzieci, gdzie najmłodsi goście będą mogli skorzystać z oferowanych atrakcji. 

Dla każdej Młodej Pary przygotowaliśmy prezent – nocleg w ekskluzywnym apartamencie w dniu przyjęcia weselnego wraz z butelką wina musującego oraz śniadania serwowane w formie bufetu szwedzkiego. 

Potrzebujesz więcej informacji?

ogloszenie750x100_1